alt

Põlvamaa Partnerluskogu
:www.partnerluskogu.ee
Kontakt: Tiiu Rüütle
:5302 9100

 


alt

Aadress: Karilatsi küla,
Kõlleste vald
:79 70 310
:muuseum@polvamaa.ee
Muuseum avatud:
Ootame Teid  kell 9.00 - 18. 00


alt

Ihamaru küla
:5033661
:kerstiseeme@hot.ee
:http://www.alajuusa.ee

Siin imekaunis looduslikus kohas saab nautida loodust, vaikust järveveel ning lõõgastuda pärast väsitavat töönädalat või olla peatuspaigaks rännuhimulistele matkajatele. Puhkemaja asub otse järve kaldal, kahekorruselise palkhoone alumisel korrusel on saun koos eesruumiga ja kuni 30 inimest mahutav kaminaruum kööginurgaga. Teisel korrusel on kaks 4- kohalist magamistuba.


alt

Palutaja küla
63309, Kõlleste vald Põlvamaa 
:+372 797 0888
:+372 529 1958
:kabliku@hot.ee
:http://kabliku.eu/

Käbliku talu on rajatud 1985.aastal kunagise Matto vesiveski asemele Ahja lisajõe Leevi jõe kääru. Otepää kõrgustiku idapoolse servaala maaliline maastik ja naabrite pilkude eest varjatud asukoht loovad lummava eraldatustunde. Piir koduõue ja eheda looduse vahel puudub. Talupere algatusel taastatud veskipaisjärve kaldal ootavad erineva suuruse ja sisuga puhkemajad külalisi. Suveajal võivad külalised proovida romantilist aidamajutust.


alt

Kontakt: Paavo Lill
:5037448
: www.oravapuhketalu.ee
:tporava@hot.ee

Puhata saab kaasaegses, puitkilpidest ehitatud aastaringseks kasutamiseks mõeldud puhkemajas. Magamiskohti on selles 3- 4 , kuid elutoa diivanvoodil on võimalik magada veel kuni kahel inimesel.alt

Ihamaru küla
Maret Kallejärv
:56664398
:www.estcraft.com/puhkus

Metsa-Lukatsi talu Põlvamaal pakub majutust 5-liikmelisele perele. Talukompleks on renoveeritud tänapäeva vajadusi silmas pidades, kuid siiski on säilitatud vana-aegset interjööri. Meie juures koged tõelist taluhõngu ja saad tutvuda isegi talumajapidamise tööriistade mininäitusega. Külastajate käsutuses on endine aidahoone, kus on kaminaga puhkeruum ning hobusetall, milles nüüd ärklituba koos kaasaegse köögi ja aurusaunaga. Meil on võrkpalliplats, tiigi kaldal ootab traditsiooniline saun.


alt

Kontakt : Kaire Mets
Ihamaru küla
Kõlleste vald
:5066568
:www.koplitalu.ee
:info@koplitalu.ee

Soovi korral saavad Kopli taluköögi külalised ka teisel korrusel ööbida. Meil on kaks avarat peretuba kaheinimese voodi ja lisavoodiga ning üks kahekohaline rõduga tuba. Pehme voodi ja valgete linade vahel on uni hea ning hommikuseks äratuskellaks kõlab linnulaul. Kokku mahub ööbima kuni 8 inimest. Külaliste käsutusse antakse kogu maja – magamistubadele lisaks saab kasutada esimese korruse kööki ja avarat söögituba. Majas on vaba WiFi, tubades saab kasutada arvutit. Avaral terrassil saad loodust nautida või grillida. Söögivalmistamiseks on igati varustatud köök.


alt

OÜ KÜLAGURMEE
Ihamaru küla
:pizzaolive.weebly.com

“PIZZA OLIVE” on külakohvik, mis pakub Sulle ehedat toitu. Pizza küpsetatakse tõelises puuküttega pizzaahjus, lisaks itaaliapärased salatid, supid ja magustoidud.